1. Hediye Kartı sadece Türkiye’de geçerli olup, kart sahibi tarafından tüm COLIN’S mağazalarında ya da www.colins.com üzerinden satışa sunulan ürünleri satın almak için kullanılabilir.
  2. Kartın alınma tarihinden itibaren kullanım süresi 2 yıldır. Bakiyesi bitmeden süresi dolan ya da kaybedilen kartlardan COLIN’S sorumlu değildir.
  3. Kart bedeli, COLIN’S mağazalarında ya da www.colins.com  internet sitesinde kabul edilen herhangi bir ödeme yöntemi ile ödenebilir.
  4. www.colins.com üzerinden satışı gerçekleşen ve bir başkasına hediye edilecek kartlar için satın alım esnasında hediye edilecek kişinin ad-soyad, e-posta adresi, kartın bakiyesi ve kart numarası bilgileri hediye edilen kişiye e-posta adresi aracılığı ile bildirilir.
  5. www.colins.com dan yapılacak olan  satın alma işleminde ödeme yöntemi olarak sadece kredi kartı kullanılmaktadır. Parçalı ödeme yöntemi bulunmamaktadır.
  6. Hediye Kartı’nın bedeli, başka bir Hediye Kartı ile ödenemez.
  7. Hediye Kartı’nın satın alımı tek bir faturada gerçekleştirilir. Bir faturada ürünler ile Hediye Kartı satışı yapılamaz.
  8. Hediye Kartı satın alma alt limiti 200 TL, üst limiti 3000TL olarak belirlenmiştir. 3000 TL ve üstü satın alımlarda her bir faturada 1 adet Hediye Kartı almak kaydı ile istenilen tutarda satın alma yapılabilir.
  9. Henüz kullanılmamış olan tüm kartların iadesi aşağıdaki koşullara bağlı olarak ve belirtilen yasal süre gözetilerek kabul edilecektir:

   a.Herhangi bir COLIN’S mağazasından satın alınan kartlar, kullanılmadığı takdirde satın alma tarihi itibarı ile 30 gün içerisinde kartın asıl alıcısına iade edilebilir.

   b.www.colins.com üzerinden satın alınan hediye kartlar, gönderi onayı e-postası tarihi itibarı ile kartın asıl alıcısına 444 53 26 numaralı Colin’s Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçildikten ve gerekli bilgiler iletildikten sonra 30 gün içerisinde iade edilebilir.

   c.Kart için ödenen bedel, kartı satın almak için kullanılan ödeme yönteminin aynısı kullanılarak iade edilecektir. Söz konusu iade için, orijinal satış fişi ya da iade belgesi ve uygun olduğu durumlarda ödeme kartı ve ödeme makbuzu ibraz edilecektir.

  10. Hediye Kartı, COLIN’S mağazaları ya da www.colins.com’dan toplu şekilde alınamaz.
  11. www.colins.com dan  ürün satınalma işlemi yapılırken en fazla 3 adet GiftCard kullanılabilir.
  12. Mağazalarımızdan satın alınan Hediye Kartı’nın satın alımı sırasında kart numarası ve bakiye bilgisi SMS ile bildirilir.
  13. Hediye Kartı’nın satın alımı COLIN’S puanları ile yapılamaz.
  14. Hediye Kartı satın alırken puan kazanılamaz.
  15. Kart bakiyesi nakde çevrilemez.
  16. Kart geçerlilik süresi boyunca içerisine yüklenen bakiye tutarı bitene kadar istenilen sıklıkta ve miktarda kullanılabilir.
  17. Kart bakiyesi COLIN’S mağazaları ve www.colins.com’da kontrol edilebilir.
  18. Satın alınan ve Hediye edilen Gift Card  bilgileri  (bakiye, tutar, satın alma tarihi, “Hediye Kartlarım” menüsü altında görüntülenebilmektedir.
  19. Bakiyesi biten ya da kullanım süresi dolmuş kartlar tekrar kullanılamaz ve yükleme yapılamaz.
  20. Hediye Kartı ile COLIN’S mağazaları ve www.colins.com’dan satın alınan ürünler; mağazalar ve www.colins.com’dan satın alınan diğer tüm ürünler gibi genel satın alma şartları ve koşullarına tabidir.
  21. Hediye Kartı’nın kullanımından ve saklanmasından yalnızca kart sahibi sorumludur. Kartın çalınması, kaybedilmesi ya da hasara uğraması hâlinde kart yenilenmeyecektir.
  22. Hediye Kartı; COLIN’S’in izni olmadan pazarlama, reklam, tanıtım vb. amaçlarla kullanılamaz.
  23. Kartın satın alınması ve/veya kullanılması hâlinde tüm kullanım koşulları kabul edilmiş sayılır.
  24. COLIN’S istediği zaman tek taraflı olarak Hediye Kartı kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.