SİPARİŞ İŞLEMLERİ

Siparişimle ilgili değişiklik yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili gönderim aşamasından önce talep ettiğiniz iptal, değişim ve adres değişikliği işlemleri için 444 53 26 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan destek alabilirsiniz.

Siparişim ne kadar zamanda elimde olur?

Siparişinizin gönderimi ödemeniz onaylandıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde yapılacaktır. Özel günler resmi tatil dönemlerinde, ürün teslimatlarında gecikmeler yaşanabilmektedir.

Siparişimin durumu hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Üye girişi yapmanızla birlikte, sitemizde yer alan Hesabım/Siparişlerim paneli üzerinden ilgili siparişinize ait tüm işlem detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Mağazadan Teslim Al seçeneği ile nasıl sipariş oluşturabilirim?

Beğendiğiniz ürünlerin beden ve rengini seçip sepetinize ekleyin. Adres adımında mağazadan teslim al adımını seçip, ilgili bölümleri doldurarak ödeme adımına geçiniz. Ödeme yönteminizi belirleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişimi mağazadan nasıl teslim alabilirim?

Siparişiniz mağazaya geldiğinde size bilgilendirme maili ve sms'i gönderilecektir. Siparişinizi sms ile iletilen onay koduyla teslim alabilirsiniz.Mağazamıza siparişinizi teslim almak için gelemediğiniz durumlarda, yetkilendireceğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız siparişinizi sizin adınıza mağazamızdan teslim alabilir. Siparişinizin mağazada bekleme süresi, siparişin mağazaya teslimini takip eden 10 gündür. Siparişinizi teslim almadığınız durumlarda iade işlemi gerçekleştirilecektir. İadeniz ödeme yaptığınız kartınıza aktarılacaktır.

*Sitemizden Tüzel kişiliklere satış yapılmaz.