İADE VE DEĞİŞİMLER

İade ve değişim prosedürü nedir?

Colin's Online Mağaza'dan satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması ve ürünlerin üzerindeki tüm aksesuarların eksiksiz olması koşuluyla, 30 gün içerisinde faturanızla birlikte iade edebilirsiniz. İç giyim ürünleri iade ve beden değişimi kapsamına dahil olmamaktadır.

Beden değişimi yapmak istediğiniz ürünlerimizi mağazalarımızda dilediğiniz bedeniyle değiştirebilirsiniz.Mağazalarımızda beden değişimi dışındaki değişimler yapılamamaktadır.

Puan harcaması yapılarak satın alınan ürünlerde iade ve farklı bir ürünle değişim durumunda, harcanan puanlar silinecektir.Biriktirdiğiniz puanlar yıl sonuna kadar geçerli olup; bir sonraki yıla devir olmamaktadır.

Aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

“Hesabım” alanında yer alan "Siparişlerim" listesinden iade etmek istediğiniz siparişinizi seçerek iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra ekranda çıkan iade kodu ile birlikte ücretsiz olarak ürünü faturanız ile beraber en yakın Mng Kargo ofisine teslim ederek iade adresimize ücretsiz olarak yollayınız.

İadeler hangi kargo firmasıyla yapılmaktadır?

İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz Mng kargo firması ile ücretsiz olarak Colin’s Online Mağaza İade Depo adresimize gönderebilirsiniz.  Diğer tüm kargo şirketleri ile yapılan iadelerde kargo ücreti göndericiye aittir.

İade onay süreci nasıldır?

İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.

Geri ödeme ne zaman ve nasıl yapılır?

İadesi alınan ürününüzün tutarı (kargo hizmet bedeli hariç) 7 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır.