cargo-icon
125 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo!
gift-icon
İlk siparişe özel
%10 indirim!
gift-icon
Kapıda
Ödeme
gift-icon
60 gün içinde
İade ve Değişim
gift-icon
Özel
İndirimler
gift-icon
7/24
Güvenli Alışveriş

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA  

Biz Colin's olarak, "Sadece hazır giyim işinde değil; ürün ve hizmetlerimizle insanları daha iyi hissettirme işindeyiz." diyoruz. Bu nedenle, dünyanın her yerindeki mağazalarımızda, YENİLİK, FİT ve KALİTE' yi beraber sunuyoruz. YENİLİK anlayışımız, çarpıcı vitrinler, değişik hisler duyabileceğiniz koleksiyonlar ve çeşitlilik yaratmaktır. FİT anlayışımız, ürünlerimizin vücudunuza oturması, rahat hissetmeniz ve tarzınızı özgürce yansıtabilmenizdir. KALİTE anlayışımız ise, rengi, kumaşı, dikişi, dayanıklılığı ve duruşuyla her zaman sürdürülebilir nitelikler sunmaktır.

 

COLIN'S dünyanın 38 ülkesindeki 600' e aşkın mağazasında, her gün daha yeni, daha modern, daha ilginç ve daha özel şeylerin olduğu bir dünyanın hızına yetişiyor ve müşterileriyle bu büyük değişimin ruhunu paylaşıyor.

MİSYON

Jean odaklı moda ürünleriyle gençlerin hayattan daha fazla keyif almalarını sağlamak.

VİZYON

Stratejik pazarlarımızda gençliğin hızına yetişen marka deneyimiyle, en çok tercih edilen Jean odaklı moda markalarından biri olmak.

DEĞERLERİMİZ

Sürekli Gelişim ve Yenilikçi Odaklı Olmak

Kalite Odaklı Olmak

Güvenilir ve İstikrarlı Olmak

Özgürlükçü

Geleneklere Saygılı Olmak

 

POLİTİKALAR

COLIN’S KALİTE POLİTİKASI

 • Colin’s, uluslararası pazarda Türk hazır giyim sektörünün imajını ve kalite algısını yükseltmeyi hedeflemektedir. Bu stratejik hedef doğrultusunda müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak ve marka deneyimini güçlendirmek için gerekli çalışmaları yürütür.
 • Süreç bakış açısını, sürekli iyileştirmeyi ve risk-fırsat odaklı yönetim şeklini benimser.
 • Yasa ve sözleşme şartlarına uyarak tüm tarafların ihtiyaç ve gerekliliklerini göz önünde bulunduracağını taahhüt eder.
 • Çalışanlarının kariyer gelişimlerine destek olarak donanımlı takım arkadaşları yetiştirmek ve entelektüel sermayeye katkıda bulunmayı ilke edinir.

 

COLIN’S BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

 • Colin’s, ilgili tüm taraflara ait bilgilerin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini sağlar.
 • Beklentiye uygun nitelikte ürün, hizmet ve bilgi ihtiyacını zamanında ve kesintisiz olarak ulaştırır.
 • Hazır giyim sektöründe bilgi güvenliğini sağlamak üzere uluslararası standartlara uyacağını ve yenilikleri takip ederek hizmetlerini geliştireceğini taahhüt eder.

 

COLIN’S İSG ve ÇEVRE POLİTİKASI

 • Colin’s, yürüttüğü ve takipçisi olduğu süreçlerde; insan sağlığının ve ekolojik denge bütünlüğünün korunması için üzerine düşen tüm sorumluluğu yerine getirmeyi taahhüt eder.
 • Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak, oluşabilecek her türlü kaybı en aza indirmeyi ve sürekli olarak iyileştirmeyi taahhüt eder.
 • Ürün yaşam döngüsü boyunca doğal kaynak kullanımının ve atık oluşumunun minimize edilmesini ve çevrenin korunmasını amaçlar.
 • Çevreye saygılı takım arkadaşları ve toplum oluşturmayı kendine ilke edinir.
 • İnsana yakışır işler sunan ve çalışan katılımını destekleyen yönetim anlayışına sahiptir.