Efsane İndirimler

Efsane İndirimler - Black Friday

Black Friday haftasına hazır mısın? Dünya çapında uygulanan Black Friday yani Kara Cuma yılın en büyük indirimlerini kapsar. Black Friday indirimleri ile kazançlı alışveriş yapabilir ve dolabına yeni parçalar ekleyebilirsin. Colin’s ile yeni sezon koleksiyonu dahil birçok üründe yarı yarıya fiyatlar yakalayabilirsin. Tarzına en uygun parçaları seç ve indirimlerin tadını çıkar!

Black Friday Nedir?

Black Friday Amerika’da şükran gününden hemen sonra gelen ilk Cuma için kullanılan bir terimdir. Türkiye’de birçok tüketici Black Friday ne demek ve neden bu kadar yaygın sorularını merak eder. Türkiye’de Black Friday terimi için Kara Cuma ya da Efsane Cuma gibi farklı isimler kullanılır. Amerika’da Noel indirimlerinin halk tarafından yoğun ilgi ile karşılanması sonucu kalıplaşan bu dönem dünyanın farklı ülkelerinde de uygulanmaya başlamıştır. Özellikle teknoloji ve giyim alanında uygulanan indirimler tüketicileri sevindirmektedir. Black Friday kadın giyim indirimleri ile elbiseden bluza birçok parçayı uygun fiyatlarda bulabilirsin. Black Friday erkek giyim kampanyaları ise pantolondan kazağa farklı ürünlerde cazip fiyatlar sunar.

Black Friday Nasıl Ortaya Çıktı?

Black Friday hikayesinin 1960’larda Amerika’nın Philadelphia kentinde başladığı bilinir. O dönemlerde Noel indirimleri için mağazalar daha hava aydınlanmadan açılır ve geç saatlere kadar müşterilere hizmet vermek için çalışırdı. Ayrıca dükkan önlerinde oluşan uzun kuyruklar ve sokaklardaki yoğunluk hayatı olumsuz bir şekilde etkiliyordu. Fakat indirimler o kadar etkiliydi ki yıllar geçtikçe tüm Amerika’ya yayılmaya başladı. Dükkanlar artık perşembeyi cumaya bağlayan gecenin ilk dakikalarında açılmaya başlıyordu. Tüm ülkeyi kaplayan alışveriş çılgınlığından dolayı oluşan izdihamlar, çalışanların olumsuz etkilenmesi ve geç vakitlere kadar oluşan yoğunluk nedeniyle bu güne Black yani Kara denmeye başlandı. Black Friday tarihi olumsuz etkenlere dayansa da günümüzde online alışveriş sayesinde artık fırsat olarak görülür.

Black Friday İndirimi Ne Zaman?

Black Friday kampanyaları Amerika’da Şükran Günü’nden sonra gelen Cuma gününde uygulanır. Dünya çapında ise Black Friday 2021 yılında 23 Kasım tarihinde başlayacak. Bu yıl hem Türkiye çapında yer alan mağazalardan hem de internet alışveriş sitelerinden alışveriş yaparak indirimlerden yararlanabilirsin. Neredeyse yarı yarıya fiyatların uygulandığı Black Friday çanta, ayakkabı ve kaban gibi parçaları bütçe dostu fiyatlarda bulabilirsin. Colin’s mağazalarının da dahil olduğu Black Friday haftasında kombinlerinde havalı bir görünüm yakalaman için en özel parçaları keşfedebilirsin. Black Friday pantolon indirimleri ile birbirinden tarz jean modellerini günlük kombinlerin için satın alabilirsin.

Black Friday Ne Zaman Bitecek?

Black friday ne zaman başlıyor ve bitiyor sorularının cevapları her yıl değişiklik gösterir. 2021 yılında ise Black Friday indirimleri yoğun ilgi ile karşılandığı için 23 Kasım tarihinde başlayarak tam 4 gün boyunca devam edecek. Tüketicilerin konforlu bir şekilde alışveriş yapabilmesi çoğu için mağaza indirim günlerini uzatır. İnternet alışverişi ile tarzına uygun olan parçaları bulabilir ve uygun fiyatlarda satın alabilirsin. Kışlık kombinlerin için Black Friday mont indirimlerinden yararlanabilirsin. Efsan İndirimler kazak ve Mont indirimleri de kışı sıcak ve tarz bir şekilde geçirmen için fırsat yaratır. Yılın en büyük indirimleri bitmeden önce Black Friday fırsatlarını değerlendirebilir ve bütçeni aşmadan ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilirsin.

Colin’s Efsane İndirimlerinde Neler Olacak?

Colin’s Black Friday indirimlerinde jean pantolonlar dahil olmak üzere erkek giyim ve kadın giyim alanında birçok parça, cazip fiyatlarda sana özel olarak sunuluyor olacak. Birbirinden farklı renkte ve kumaşta üretilen kıyafetler tarzını öne çıkarmak için seni bekliyor. Markanın geniş ürün yelpazesi her tarza uygun olabilmesi için titizlikle tasarlanıyor. Black Friday ceket indirimleri ile şimdiden bahara hazırlık yapabilirsin. Colin’s farkı ile sunulan Black Friday gömlek indirimlerini ise şık ve havalı bir görünüm yakalamak için değerlendirebilirsin.

Black Friday Fırsatları Colin’s Mağazalarında Seni Bekliyor

Black Friday fırsatlarından en iyi şekilde yararlanman için Colin’s hem internet sitesini www.colins.com.tr hem de fiziksel mağazalarını hizmetine açıyor. Türkiye’nin dört bir yanında yer alan Colin’s mağazalarını ve online site colins.com.tr 'yi ziyaret edebilir ve beğendiğin ürünleri kampanyalı fiyatlarda satın alarak dolabına ekleyebilirsin. Daha konforlu bir alışveriş deneyimi için Colin’s internet sitesini kullanabilirsin. Perşembeyi cumaya bağlayan gecenin ilk dakikalarında başlayacak olan Colin’s Black Friday indirimlerini kaçırmamak için beğendiğin ürünleri sepetine eklemeyi unutma. Black Friday hırka, ceket, mont, pantolon ve gözlük indirimleri dahil olmak üzere birçok farklı üründe uygun fiyatları keşfet ve avantajlı alışveriş fırsatını doyasıya yaşa!